• +421 948 664 001
  • cestakharmonii@gmail.com

Cvičenie pre zdravý chrbát a psychiku

Power joga ma oslovila pred rokmi. Primárny dôvod bol, že som mala problémy s chrbticou. Hrozila mi operácia platničky. Postupne som sa vzdala športov, ktoré som milovala.

Vďaka power joge som sa vrátila k športu. Zúčastňovala som sa rôznych bežeckých súťaží, tiež triatlonu.

Tieto plusy rozhodli o tom, že som sa rozhodla v tomto smere rásť. Som certifikovaný inštruktor Power jogy.

Môžeš si so mnou zacvičiť individuálnu hodinu osobne alebo online. Moje hodiny sú kombináciou Power jogy a cvičení pre zdravý chrbát. Cvičenie Pilates prebralo z Power jogy veľké množstvo pozícií. Ak poznáš Pilates poznáš aj Power jogu. Kurz som absolvovala na Slovensku a názvy pozícií hovorím slovenským jazykom tak ako je nám pre našu stredoeurópsku kultúru najbližšie.

Nemusíš sa teda obávať toho, že by si cvičeniu nerozumel/a alebo cvičenie nezvládol/a. Hodinu pripravím podľa individuálnych požiadaviek klientov tak začiatočníckych ako pokročilých. Zacvičiť si môžeme online, vonku, v mojich priestoroch alebo aj u Teba doma.

Spoločnosť Yogo kde som kurz absolvovala má akreditáciu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu na Slovensku a spolupracuje s Katedrou telesnej výchovy a športu UKF. Nejedná sa o žiadnu formu náboženstva. LaughingSmile

www.yogo.sk
Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
Spolupráca s Katedrou telesnej výchovy a športu UKF

Objednať sa môžeš tu 
+948664001 Prosím kontaktuj ma SMS alebo na cestakharmonii@gmail.com